Układanie płytek

Oryginalna glazura nada niepowtarzalny efekt w Twojej łazience. Proponujemy połączenia niestandardowe kafli, szkła, drzewa w ten sposobem otrzymacie Państwo ciekawe i odbiegające od standardów wnętrze.

Glazura jest jednym z najpopularniejszych materiałów wykończeniowcze ścian i podłóg. Wytrzymała, nienasiąkliwa, bardzo łatwa w utrzymaniu czystości oraz dostępna w nieograniczonej liczbie wzorów, wielkości i kolorów. Układanie glazury to jedna z prac wykończeniowych, wykonywanych przez naszą firmę. Staranne ułożenie glazury jest gwarancją uzyskania najlepszego efektu. Czynność, która pozornie wygląda na prostą, w rzeczywistości jest pracą, wymagającą wiele cierpliwości, dokładności i systematyczności. Wypoziomowanie podłoża, jego staranne przygotowanie, użycie właściwych zapraw klejących oraz dysponowanie specjalistycznymi urządzeniami do przycinania płytek lub układania płytek wielkoformatowych.

Układanie glazury we wszystkich pomieszczeniach

Glazurę układamy we wszystkich rodzajach pomieszczeń. Sklepach, biurach, lokalach użytkowych, pomieszczeniach socjalnych, toaletach, łazienkach, kuchniach i wielu innych. Zajmujemy się układaniem każdego rodzaju glazury oraz kafelek. Niezależnie od wielkości kafelek, wzoru i sposobu układania, wszystkie prace realizujemy sprawnie, terminowo i co najważniejsze – z maksymalną dbałością o każdy detal. Dysponując najwyższej jakości urządzeniami do obróbki płytek, jesteśmy w stanie wyciąć z nich każdy kształt oraz wykonać w płytkach niezbędne otwory pod instalacje gniazdka i włączniki. Układanie kafelek na ścianach, również wymagających wcześniejszego wyprostowania, a także w miejscach trudno dostępnych oraz wykonywanie skomplikowanych obróbek – w każdej z tych prac mogą Państwo na nas liczyć!

Układanie płytek ceramicznychto inwestycja na lata

Czy warto zainwestować w płytki ceramiczne? Zdecydowanie tak, gdyż jest to inwestycja na długie lata. Solidnie ułożone płytki ceramiczne nie pękają, mają zdolność delikatnego odkształcania się pod wpływem temperatury i bardzo ułatwiają utrzymanie czystości w pomieszczeniach. Płytki ceramiczne układamy w dowolne wzory – na zakładki, wzory karo, a także wszystkie inne konfiguracje, które sobie Państwo wymyślą. Układanie płytek ceramicznych realizujemy zarówno na podłogach i ścianach w pomieszczeniach zamkniętych, jak również na zewnątrz – schodach, tarasach, balkonach, podestach, wykorzystując do tego celu płytki mrozoodporne i odpowiednio dobrane zaprawy. Układane przez nas powierzchnie, wykańczane są przy pomocy metalowych lub plastikowych listw ozdobnych, umieszczanych w narożnikach, krawędziach czy dylatacjach. Idealnie równe szczeliny pomiędzy płytkami, nazywane spoinami lub fugami, w zależności od potrzeb, uzupełniane są standardowymi, elastycznymi lub antybakteryjnymi masami, których kolor dobierany jest przy konsultacji z klientem.

© 2022 Stachura-Budownictwo. All rights reserved.
Design by Proformat