Remonty mieszkań Wrocław, remonty domów Wrocław

Planujesz remont domu lub mieszkania? W takim razie doskonale trafiłeś! Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym wykonywaniu prac, takich jak – m.in. malowanie ścian, kładzenie płytek, prace hydrauliczne, elektryczne, a nawet montaż paneli oraz ścianek działowych. Już teraz mogą Państwo skontaktować się z nami, aby zarezerwować sobie termin, kiedy przeprowadzimy remont domu.

Dlaczego warto zlecić nam remont domu lub mieszkania?

Mieszkańcy Wrocławia i okolic mogą skorzystać z naszych kompleksowych usług, aby zyskać wymarzone miejsce do życia. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu gruntownych remontów dla osób prywatnych. Jesteśmy w stanie odmienić każde wnętrze zgodnie z Państwa oczekiwaniami i gustem. Chętnie doradzamy też w kwestii wyboru modnych, ale przede wszystkim praktycznych rozwiązań, dzięki którym Państwa mieszkanie stanie się funkcjonalne, wygodne oraz oszczędne w utrzymaniu.

Nasza kompleksowa oferta pozwoli Państwu na oszczędność czasu na poszukiwanie kolejnych fachowców, a także na uniknięcie niepotrzebnych nerwów w trakcie remontu. Z chęcią przejmiemy wszystkie zadania na siebie – od etapu rozbiórki, po wywiezienie gruzu, wszystkie prace remontowe, a kończąc na sprzątaniu. Do tego zakup materiałów jak np. płytki, tapety, materiały sanitarne, osprzęt elektryczny i wiele innych będzie z nami bardziej korzystny ze względu na zmniejszoną stawkę podatku VAT - zamiast 23% zapłacą Państwo jedynie 8% VAT. Dzięki temu już wkrótce będą mogli Państwo usiąść z rodziną w swoim odświeżonym salonie lub cieszyć się całkowicie odmienionymi wnętrzami.

Remonty dla osób prywatnych

Wrocław to obszar naszej działalności. Mieszkasz w tych okolicach? W takim razie już teraz zleć nam remont łazienki, gdzie z chęcią przejmiemy na siebie kładzenie płytek, a może wolisz odmienić swoją sypialnię i pomalować tam ściany? Każde zlecenie – te mniejsze oraz większe i bardziej czasochłonne traktujemy tak samo profesjonalnie.

Od samego początku prac ważna jest dla nas komunikacja z klientem, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom, jakie są przed nami stawiane.

Zatrudniamy doświadczonych fachowców, którzy od lat wykonują remonty i są w stanie całkowicie odmienić Twój dom lub mieszkanie. Od lat specjalizujemy się w zleceniach wykonywanych dla osób prywatnych oraz dla firm.

Nie trać czasu i nerwów na zlecenie malowania ścian czy innych bardziej skomplikowanych prac remontowych firmom lub specjalistom, którzy nie dotrzymują terminów. Współpraca z nami zawsze odbywa się na jasny i z góry ustalonych zasadach, dlatego nic nie zaskoczy Państwa w trakcie remontu. Przekonaj się, że remonty bywają proste i przyjemne.

© 2022 Stachura-Budownictwo. All rights reserved.
Design by Proformat