Remonty biur Wrocław

Specjalizujemy się w budowie lokali w centrach handlowych od podstaw aż po finalne wykończenie. Renomę firmy wyrabialiśmy u wielu zadowolonych inwestorów w prawie każdym mieście Polski. Zawsze dbając o zadowolenie i satysfakcję klientów oraz wysoką jakość świadczonych usług.

Sklepy, salony, punkty usługowo-handlowe. Te i inne rodzaje obiektów użytkowych znajdują się w katalogu wykonywanych przez nas obiektów. Budowa lokali użytkowych w centrach handlowych, to praca odpowiedzialna oraz wymagająca dokładności i doświadczenia. Lokal oddany do użytku, przez wiele kolejnych miesięcy powinien służyć bez awaryjnie, gdyż wprowadzenie jakichkolwiek zmian, poprawek lub napraw, może utrudniać funkcjonowanie Państwa firmy.

Jeśli planują Państwo uruchomienie działalności w centrum handlowym i mają już wybrany lokal, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Wieloletnie doświadczenie w branży budowlano-remontowej sprawiło, że zaufały nam największe firmy z całego kraju. Działamy sprawnie, szybko i odpowiedzialnie, udzielając pełnej gwarancji na wykonane przez nas prace. Zajmujemy się kompleksową budową lokali – wznoszenie ścianek działowych, instalacje, prace wykończeniowe. Zapraszamy również do współpracy obecnych najemców lokali użytkowych. Jeśli Państwa lokal swoje najlepsze lata ma już dawno za sobą, warto pomyśleć o tym, aby go nieco odświeżyć. W tym również możemy Państwu pomóc, gdyż wykonujemy remonty powierzchni biurowych.

Co obejmuje remont biur z naszą firmą?

Kompleksowa oferta naszej firmy, obejmuje remont lokali użytkowych każdej wielkości. Zmiana układu wnętrz, poprzez demontaż i montaż ścianek działowych, układanie podłóg, montaż sufitów podwieszanych, wykonywanie nowych instalacji, malowanie i pozostałe prace aranżacyjne. Korzystając z naszych usług, mogą Państwo liczyć na fachową poradę oraz ciekawe pomysły współpracujących z nami projektantów wnętrz. Dbając o zadowolenie z wykonywanych prac, przygotowaliśmy dla naszych klientów bogate portfolio, potwierdzające zdobyte kwalifikacje oraz przedstawiające ukończone przez nas zlecenia.

Kiedy zdecydować się na remont lokali użytkowych?

Wykonanie takich prac jest wskazane, jeśli Państwa obecny lokal staje się coraz mniej funkcjonalny, utrudnia obsługę klientów, a także nosi wyraźne ślady zużycia. Mogą być one zauważalne zarówno na podłogach, ścianach, jak również w pomieszczeniach magazynowych i socjalnych. Gruntowne odświeżenie lokalu nie tylko poprawia jego wygląd w oczach klientów, ale również czyni warunki pracy znacznie lepszymi, zapewniając pracownikom więcej energii i motywacji. Wiedząc, że każdy remont jest poważnym utrudnieniem w funkcjonowaniu Państwa biznesu, zachowujemy elastyczność i dopasowujemy się do określonych przez Klienta godzin pracy.

© 2022 Stachura-Budownictwo. All rights reserved.
Design by Proformat