Ścianki gipsowe Wrocław, ścianki działowe Wrocław

Ściany z płyt G-K nadają wnętrzu wymarzony kształt, przy czym zmiana aranżacji staje się niezwykle prosta. Ścianki możemy stawiać w dowolnym miejscu, a w połączeniu ze ścianą nośną, stanowić będą nienaruszalną konstrukcję budynku.

Ich zaletą są wysokie parametry akustyczne (wypełnienie wełną mineralną), które spełniają normy ochrony przeciwpożarowej. W przeciwieństwie do murowanych ścian jest to fantastyczne rozwiązanie, ponieważ jest dużo szybsze i czystsze! Zalety lekkiej technologii coraz częściej zostają wykorzystywane przez klientów.

Stawiasz działki gipsowo - kartonowe?

Pragniesz odnowić swoje mieszkanie lub dom? Szukasz profesjonalistów, którym możesz zaufać? Odświeżymy wygląd Twojego mieszkania, wykończymy nowo wybudowany dom, przeprowadzimy generalny remont – uczciwie, sprawnie i fachowo. Bez dodatkowych, ukrytych kosztów. Stachura Budownictwo to pewność, profesjonalizm i niezawodowość.

Specjalizujemy się w ustawianiu funkcjonalnych ścianek gipsowo-kartonowych. Ścianki G-K to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na sprawdzonych rozwiązaniach, szybkim montażu i atrakcyjnej cenie.

Dlaczego warto wybrać ściany działowe z płyt gipsowo-kartonowych?

Ogromną zaletą płyt jest ich ogromna plastyczność. Dzięki możliwościom dowolnego kształtowania ich powierzchni z powodzeniem stworzysz unikalne wnętrze, o jakim zawsze marzyłeś. Płyty będą doskonałe np. do tworzenia łuków. Ścianki możemy stawiać w dowolnym miejscu, a w połączeniu ze ścianą nośną, stanowić będą nienaruszalną konstrukcję budynku.

Ogromnym walorem takiego materiału jest również możliwość montażu w dowolnym okresie roku, bez konieczności zachowywania przerw technologicznych. Płyty gipsowo-kartonowe wyróżniają się bardzo dobrą dźwiękoszczelnością, są również ognioodporne. Niezaprzeczalną zaletą gipsu jest również jego zdolność do wchłaniania nadmiaru wilgoci z powietrza i oddawania jej, gdy powietrze jest zbyt suche.

Płyt gipsowo-kartonowe to również niemal idealnie gładka i równa powierzchnią, która jest nieosiągalna dla tynków tradycyjnych. Taka struktura jest doskonałym podłożem dla różnego rodzaju farb, płytek czy tapet. Płyty gipsowo-kartonowe są rozwiązaniem ekologicznym, sprzyjającym zarówno zdrowiu mieszkańców, jak i środowisku naturalnemu. Chcesz nadać swojemu wnętrzu unikalnego charakteru? Zainwestuj w praktyczne ścianki gipsowe! Wrocław to nie jedyne miejsce naszego działania. Obsługujemy również tereny podmiejskie oraz okoliczne miejscowości.

Jesteśmy niezwykle dumni, mogąc pochwalić się zaufaniem, uznaniem, doskonałą reputacją i szerokim gronem lojalnych, zadowolonych z naszych usług klientów.

© 2022 Stachura-Budownictwo. All rights reserved.
Design by Proformat