Posadzki Wrocław, wylewki samopoziomujące Wrocław

Planujesz remont? W takim razie zachęcamy do skorzystania z naszych usług, a dzięki temu zyskają Państwo pewność, że wszystkie prace zostaną wykonane zgodnie z ustalonym terminarzem. Poza tym w sposób kompleksowy zajmujemy się remontem i wykończeniem wnętrz we Wrocławiu. Z przyjemnością przygotowujemy i nakładamy wylewki samopoziomujące. Z nimi nareszcie będą mogli się Państwo cieszyć idealnie prostą podłogą – dostosowaną do wymagań domowników, gości, pracowników czy klientów.

Zapewniamy solidne i wysokiej jakości wylewki samopoziomujące

Stawiamy na jakość, dlatego wybieramy posadzki stworzone z myślą o potrzebach współczesnych odbiorców. Właśnie z tego powodu ufamy jedynie sprawdzonym i doświadczonym producentom jak firma Lafarge, która zapewnia wylewki samopoziomujące stworzone z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Dzięki temu parametry materiału są tak dobre, a przede wszystkim zapewniają jeszcze większą wytrzymałość na warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne czy po prostu duże natężenie ruchu. Oprócz tego materiał cechuje się bardzo dobrą reologią i plastycznością, a także wysoką wytrzymałością na ściskanie oraz odpornością na skurcze.

Dodatkowo wybierane przez nas produkty są znacznie lżejsze od tradycyjnych wylewek cementowych. Sprawia to, że mogą być wykorzystywane w tak wielu miejscach – nawet na wyższych poziomach bądź w zabytkowych obiektach. Po prostu taka posadzka na pewno nie zaszkodzi konstrukcji budynku, tylko zwiększy użyteczność tego miejsca.

Z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu i dobrze dopasowanej wylewki zadbamy o to, żeby posadzka na całej powierzchni wyróżniała się maksymalną równością.

Kiedy przydaje się wylewanie posadzek samopoziomujących?

Przede wszystkim posadzka samopoziomująca jest niezbędna do wyrównania podłoża. Przy pomocy wysokiej jakości materiałów i naszego doświadczenia jesteśmy w stanie maksymalnie zniwelować wszelkie krzywizny czy załamania. Dzięki temu podłoga jest nie tylko prosta, ale również znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza w użytkowaniu.

Szczególnie często wylewanie posadzek wyrównujących jest niezbędne podczas remontu zabytkowych kamienic, mieszkań z czasu PRL-u oraz budynków o dużym nasileniu ruchu. Wówczas z czasem może dojść do powstania nieestetycznych nierówności, które utrudniają przemieszczanie się, a także transport towarów. Dlatego oferowana przez nas usługa wylania posadzki samopoziomującej z pewnością przyda się nie tylko w Państwa domach, ale również w punktach usługowych czy handlowych.

© 2022 Stachura-Budownictwo. All rights reserved.
Design by Proformat