Zadzwoń do nas +48 507 973 006
Biuro czynne 08:00 - 16:00

Montaż mebli, regałów sklepowychSzybki i sprawny montaż wyposażenia sklepu

Zajmujemy się montażem i demontażem mebli, regałów, kas na obiektach przemysłowych.

Meble, regały, lady i kasy – to jedne z najważniejszych elementów wyposażenia lokali użytkowych. Ich montaż często okazuje się skomplikowaną i bardzo czasochłonną czynnością, wymagającą doświadczenia i specjalistycznych narzędzi. Nasza firma, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, uruchomiła zupełnie nową usługę. Jest nią montaż mebli biurowych oraz montaż regałów sklepowych, magazynowych oraz w pomieszczeniach przemysłowych.

Montaż mebliFachowo, szybko i bezpiecznie.

Na meble biurowe i sklepowe składają się stoły, biurka, fotele, sofy, pufy, a także kompletne systemy szafek, półek oraz regałów. Meble tego typu są wykonywane z płyt meblowych lub mogą być wyprodukowane z wysokiej jakości stali i stopów aluminium. Bez względu na producenta Państwa mebli, ich ilość, rodzaj i wielkość, jesteśmy w stanie wykonać ich szybki i sprawny montaż. Pracując przy montażu mebli, nie tylko składamy je z poszczególnych elementów, ale również układamy w miejscach, w których zostały przewidziane. Odpowiednia liczba osób w naszej ekipie, jest gwarancją terminowego wykonania zlecenia. Dbamy o bezpieczeństwo powierzonych nam mebli, dlatego do ich montażu wykorzystujemy wyłącznie profesjonalne narzędzia ręczne i elektronarzędzia, używając również specjalistycznego sprzętu do przenoszenia – wózków widłowych, platform oraz pasów. Wszystko to sprawia, że wykonane przez nas prace odpowiadają potrzebom najbardziej wymagających klientów.

Montaż regałówW sklepach, magazynach i halach produkcyjnych

Regały wysokiego składowania, a także regały i półki sklepowe projektuje się modułowo. Pozwala to na łatwe i szybkie rozbudowanie regałów w przyszłości, jeśli zajdzie konieczność zwiększenia powierzchni magazynowej. Regały, aby mogły przenosić bardzo duże obciążenia, nie rzadko przekraczające kilkanaście ton, wykonywane są ze stalowych, bardzo mocnych, ale i ciężkich elementów. Ich bezpieczne i precyzyjne ustawienie w odpowiednich miejscach, przymocowanie i połączenie z innymi elementami, wymaga mistrzowskiej precyzji i profesjonalnego sprzętu. Nasza firma posiada wszystkie te atrybuty, oferując fachowe zrealizowanie każdego zlecenia. Wykonujemy montaż regałów stalowych w sklepach, hurtowniach spożywczych, budowlanych i przemysłowych, a także magazynach. Realizujemy również zlecenia na montaż regałów w halach produkcyjnych, w których warunki pracy z uwagi na ograniczoną przestrzeń mogą być bardzo trudne.

Aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych usług, warunków współpracy oraz możliwych terminów realizacji zlecenia, zachęcamy do kontaktu z nami!