Zadzwoń do nas +48 507 973 006
Biuro czynne 08:00 - 16:00

Gładzie gipsowe Wrocław - Nida, Sheetrock

W dzisiejszych czasach najczęściej spotykanym elementem wykończenia wnętrza, jest gładź gipsowa, która daje efekt gładkich ścian i sufitów. Idealnie nadaje się do łączenia płyt G-K. Usuwa drobne rysy i nierówności.
Pracujemy na produktach wysokiej jakości, aby w dalszym etapie pracy przykrych konsekwencji. Używamy maszyn do szlifowania, które umożliwiają nam wykonanie pracy bezpyłowej. Dodatkowym atutem użycia gładzi gipsowych oraz mas szpachlowych, jest stosunkowo ich niska cena.

Ideał wnętrza zapewni dobra gładź gipsowa i dobry fachowiec!Postaw na najwyższą jakość!

Pragniesz stworzyć wymarzone wnętrze? Masz już dość pseudofachowców, którym nie możesz zaufać? Postaw na sprawdzoną markę, wieloletnie doświadczenie i uczciwość. Stachura Budownictwo to pewność, profesjonalizm i niezawodowość.

Specjalizujemy się w fachowym nakładaniu gładzi gipsowych – materiału, dzięki któremu uzyskasz efekt nieskazitelnie gładkich ścian i sufitów. Gładź gipsowa Idealnie nadaje się do łączenia płyt G-K. Usuwa również drobne rysy i nierówności, nadając wnętrzu zupełnie nowego charakteru. Dzięki nowoczesnym technologiom oraz sprawdzonym, profesjonalnym produktom gwarantujemy doskonały efekt i stuprocentową satysfakcję. Używamy maszyn, które nie powodują pylenia, stawiamy na sprawdzone rozwiązania i niezawodne narzędzia.

Stachura Budownictwo to szerokie doświadczenie, dokładność i precyzja działania.

Dlaczego warto wybrać gładzie gipsowe?

Gładzie gipsowe świetnie sprawdzą się zarówno do wykańczania nowego domu, jak i podczas prac remontowych. To doskonały sposób, aby tanio i sprawnie stworzyć znakomite, idealnie równe podłoże do malowania.

Gładzie gipsowe będą doskonałe do zakrycia nawet sporych nierówności ścian. Najczęściej stosujemy je na powierzchnie pokryte tynkiem cementowym, cementowo-wapiennym, wapiennym oraz gipsowym. Jeśli ściana jest gładka i równa, nakładamy gładź gipsową zamiast tynku. Gładzie gipsowe należą do najzdrowszych materiałów budowlanych - nie zawierają żadnych szkodliwych domieszek. Dzięki wchłanianiu nadmiaru wilgoci zapewniają wnętrzom korzystny mikroklimat.

Pragniesz odświeżyć wygląd swojego wnętrza? Postaw na wysokiej jakości gładzie gipsowe! Wrocław to nie jedyne miejsce naszego działania. Obsługujemy również tereny podmiejskie oraz okoliczne miejscowości. Jesteśmy niezwykle dumni, mogąc pochwalić się zaufaniem, uznaniem, doskonałą reputacją i szerokim gronem lojalnych, zadowolonych z naszych usług klientów.

Jesteśmy niezwykle dumni, mogąc pochwalić się zaufaniem, uznaniem, doskonałą reputacją i szerokim gronem lojalnych, zadowolonych z naszych usług klientów.